– FAQ –

Często zadawane pytania i odpowiedzi

 

Jak działa fotobudka?

To swojego rodzaju sprzęt robiący zdjęcia i drukujący je od ręki. Podstawą są goście który przychodzą i wybierają akcesoria do zdjęć. W wyznaczonym miejscu goście ustawiają się do zdjęcia, przyciskają start i zaczyna się odliczanie. Po skończonej sesji, zdjęcia są drukowane. Odbywa się to wszystko z pomocą asystenta.

.

Ile zdjęć zrobi fotobudka?

Ilość zdjęć dla jednej pary/grupy jest zależna od indywidualnych potrzeb (minimum 1 zdjęcie, maksymalnie 4) i nie ma to wpływu na cenę.

.

Ile odbitek i w jakim formacie drukuje fotobudka?

Ilość odbitek dla jednej pary/grupy jest uzależniona od pakietu lub indywidualnych ustaleń. Standardowo otrzymują Państwo 2 odbitki w formacie 5×15 (tzw. „pasek”) lub jedną w formacie 10×15 (standardowa odbitka do albumu).

.pasek

Czy zapewniają państwo jakieś akcesoria np. peruki, napisy, maski?

Tak jak najbardziej. Kosz pełen gadżetów zostanie ustawiony przy fotobudce lub jak miejsce na to pozwoli zostanie to wszystko rozłożone na stoliku i każdy będzie miał możliwość wybrania czegoś interesującego dla siebie.

.

Jak będą wyglądać wydrukowane zdjęcia?

Wcześniej ustalamy szatę graficzną w jakiej będą umieszczone zdjęcia. Dysponujemy już gotowymi szablonami jak również możemy zrobić dedykowane na życzenie.

.

Jaka jest jakość wydruku?

Jakość wydruku jest porównywana do profesjonalnych zakładów fotograficznych.

.

Czy zdjęcia będą dostępne w formie elektronicznej?

Tak. Będą one dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce galeria oraz na naszym serwerze (spakowane, z możliwością pobrania). Wszystko jest zabezpieczone hasłem dzięki czemu zdjęcia w dalszym ciągu pozostają prywatne i nie są upubliczniane. Dodatkowo zależnie od pakietu otrzymają państwo płytę CD / DVD z nagranymi zdjęciami po zakończeniu pracy fotobudki.

.

Jakie są wymagania aby fotobudka mogła działać na naszej imprezie?

Przede wszystkim zadaszone miejsce które będzie łatwo dostępne gościom oraz nie będzie utrudniać swobodnego ruchu gościom i obsłudze imprezy, w pobliżu dostęp do gniazdka z uziemieniem. Jest możliwość rozstawienia się w terenie pod warunkiem że pogoda jest pewna (nie zapowiada się na deszcz oraz nie jest bezpośrednio po opadach deszczu gdzie jest duża wilgoć w powietrzu), temperatura nie jest wyższa jak 30 °C a prędkość wiatru nie przekracza 5 km/h (1B, słaby powiew).

.

Czy mogę zrobić prezent dla kogoś w formie fotobudki?

Tak, możemy wydrukować voucher który Państwo wręczą osobie jako prezent lub możemy po prostu przyjechać na daną imprezę. W przypadku drugiej opcji prosimy o upewnienie się czy będą spełnione warunki do uruchomienia fotobudki, opisane w poprzednim pytaniu.

.

Jak jeszcze można wzbogacić atrakcyjność fotobudki?

Możemy zaproponować księgę gości. Wcześniej ustalamy format i ilość stron księgi gości która będzie spersonalizowana graficznie.